Projektas „Pažinkime save“

2013 m. asociacijos „Bibliotekininkų klubas“ ir Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos įgyvendintas projektas „Pažinkime save“ buvo skirtas Panevėžio miesto įvairaus amžiaus gyventojams. Juo buvo siekiama gerinti informacijos apie psichikos sveikatą prieinamumą, skatinti gyventojų pozityvią mąstyseną, taip pat mokyti naudotis patikimais sveikatos informacijos šaltiniais.

Didžiausio gyventojų susidomėjimo sulaukė pagrindinės projekto veiklos – paskaitos visuomenei, kurias vedė žymūs psichologai ir psichoterapeutai Dainius Pūras, Olegas Lapinas ir Eugenijus Laurinaitis.

Gyventojų informavimui apie naujausius ir turimus bibliotekoje leidinius psichikos sveikatinimo temomis pasitarnavo bibliotekininkų parengtos išsamios spaudinių parodos ir virtuali paroda „Saviieškos ir savižinos maršrutais“.

Projekto dalyviai turėjo galimybę dalyvauti meninių ir dokumentinių filmų peržiūrose. Sveikatos specialistams ir studentams buvo skirti mokymai naudotis medicinos informacijos duomenų baze „Medline“. Iš viso projekto veiklomis pasinaudojo 1396 Panevėžio gyventojai.

Projektą rėmė Panevėžio miesto savivaldybė iš Visuomenės sveikatos rėmimo programos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.